Quake 2 rulaz!

Queykcimisin ?


Hakkında
Aşağıdaki ve tepedeki resimden de anlaşılabileceği gibi quake 2 multiplayer camiası olarak buluşma yerimizdir. Bu site bunu amaçlar, uygular, belli eder.

q2 multi
Ne yaparız ?
Buluşur birbirimizi poposundan railleriz, sote yaparız, asansörden çıkanın beynine roket sallarız, spawn frag alarak karşıdakine nefes aldırmayız, 10dklık maçta 30-0 yaparız, edge'de tepişiriz, mega'ya sen atlayacağım ben atlayacağım diye birbirimizi itekleriz, dakikalarca ready yapmayıp karşımızdaki sinir ederiz, yenilen pehlivan güreşe doymaz oluruz rv rv deriz, cfg ayar çekeriz, serverda başka oyunlardan, karı kızdan söz ederiz, haa arada küfürde ederiz =)

Peki niye yaparız bunları, hiç mi doğru düzgün bişey yapmayız =)

Ehm şöyle açıklayalım, tabiiki eğlenmek için yaparız, sonuçta oyun değilmi bu olay? itişir kakışır tepişir eğleniriz, iyi dost oluruz, arkadaşlıklarımız seneler geçsede unutulmaz hep hatırlanır...

Ne amaçlar ?
Eğlenmeyi amaçlar, eski dosttan düşman olmaz diyerek tüm eski yeni q2cileri toplamayı amaçlar

Yakında?
Yakını uzağı kalmadı oldu bitti, serverımız açık hemen dalıp q2 nostaljisi yapabilirsiniz. Server adresimi ? o ana sayfada, bi zahmet bakınız =)

Ne olacak, ne olmayacak ?
Server polisi olmayacak, anticheat olacak, eski yeni tüm mapler yüklü olacak, kaliteli server ile düşük pingde lagsız, plsiz oyun olacak, bu kadar.

 

- Queykcimisin? -Eveeet!
- Pekii rail? -Eveeet!
- Pekiii double jump? -Eveeet!
- Pekiii strafe haa strafee? -Eveet :P
- Ehh peki o zaman aramıza hoşgeldin =)

Anasayfa | Hakkında | Duel Ligi Sitesi | 2on2 Ligi Sitesi | Dosyalar | Bize Ulaşın

id software